Okul Psikoloğumuz

Hakkında

2019 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu.Üniversite hayatı boyunca, anaokulları, rehabilitasyon merkezi, klinik ve danışmanlık merkezi gibi pek çok alanda deneyim edinme fırsatı buldu.Bu süreçte rehabilitasyon merkezinde staj eğitimini tamamladı.Farklı alanlarda edindiği bilgiler, meslek hayatına daha emin adımlarla başlamasında yol gösterici oldu.

2019-2022 yılları arasında çeşitli anaokullarında çocuklara yönelik eğitimler ve ailelere danışmanlık hizmeti verdi. Özellikle çocukların ve ailelerin yaşadığı psikolojik süreçleri gözlemleyip bu süreçle baş etme üzerine yoğunlaştı.Bu süreçte ailelerden devamlı olarak yemek ve uyku şikayetleri geldiğinden uyku eğitimi,tuvalet eğitimi ve yemek üzerine eğitim aldı.

Yine 2019-2020 yılları arasınsa İzmir’de özel bir danışmanlık merkezinde dikkat eksikliği ve hiperaktivite, öğrenme bozuklukları, davranış bozuklukları, okul problemleri, panik atak, özgüven sorunu, sosyal fobi, özgül fobi, tuvalet eğitimi, uyku bozuklukları, sınav kaygısı, depresyon, obsesif-kompulsif bozukluk, kaygı bozuklukları gibi problemlerinin tedavileri ile birlikte, ailelerine danışmanlık hizmeti verdi. Özellikle çocuk alanında olmak üzere ergen ve yetişkinlerle çalışmaya devam etmektedir. 

Aldığı eğitimlere ek olarak, çocuk, ergen ve yetişkinlere uygulanan zeka, dikkat, gelişim,performans, kişilik testlerinin uygulayıcısıdır.

Uzmanlık Alanları

Aldığı Eğitimler

Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?